Siatkarskie Mikołajki

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Najmłodsze średzkie siatkarki spędziły Mikołajki na parkiecie hali Kobra Arena, rywalizując w Turnieju Mikołajkowym Rzucanki Siatkarskiej. Turniej rozegrany został w dwóch kategoriach wiekowych: rocznik 2011 oraz rocznik 2012 i młodsze.

Zawody stały na wysokim poziomie, a dzieci pokazały, że już w tak młodym wieku gra w siatkówkę może sprawiać mnóstwo przyjemności. W kategorii dziewczynek urodzonych w 2012 roku zwyciężyła Amanda Hanusek z UKS 9 Leszno, 2. miejsce zajęła reprezentantka UKS Środa Lena Burchacka, na 3. miejscu uplasowała się Amelia Kuśniarek również z Leszna. Tuż za podium znalazła się Weronika Perlik z UKS Środa, Małgosia Pawełczyk zajęła 6. miejsce, Basia Duszczak wywalczyła 7. lokatę.

W młodszej kategorii zwyciężyła zawodniczka SPS Zbąszynek Oliwia Jakimczuk, 2. miejsce wywalczyła Maja Matuszewska z UKS 9 Leszno, a 3. była średzianka Nicola Kot. Pozostałe zawodniczki UKS Środa walczyły bardzo dzielnie zajmując: 6. miejsce Marysia Lewandowska, 9. miejsce Agnieszka Grześkowiak, 16. miejsce Janek Lewandowski (rocznik 2014), 19. Julka Wojtyniak (rocznik 2013), 21. miejsce Łucja Staszak (rocznik 2013). Każdy uczestnik zawodów otrzymał prezent od Świętego Mikołaja.

Organizacja turnieju możliwa była dzięki dofinansowaniu z budżetu Gminy Środa Wielkopolska w zakresie rozwoju sportu na terenie Gminy Środa Wielkopolska w 2020 roku.

Jędrzej

Student dziennikarstwa. Miłośnik podróży i piłki nożnej. Członek Klubu Szalonego Podróżnika i pomysłodawca Zaniemyskiego Dnia Podróżnika.
Jeżeli chcesz, żeby zajął się jakimś tematem, napisz - j.jozefowicz@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Skarb ukryty w Chociczy? Setki poszukiwaczy!
Na plaży już bez piwa
Koronawirus: Stan na dzień 15 maja
18 sztuk oświetlenia
Droga szczególnie niebezpieczna?