Środa: Złodzieje poszukiwani!

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Policjanci poszukują złodziei, którzy dokonali kradzieży w dwóch różnych miejscach.

W styczniu jeden ze złodziei ukradł torebkę w Kupcu Średzkim. - Udostępniajcie i pomóżcie rozpoznać złodzieja. Z góry dziękujemy za Wasze sygnały w tej sprawie! - pisze na profilu w mediach społecznościowych średzka policja. Poniżej prezentujemy film z wizerunkiem podejrzanego.

Ponadto policjanci próbują ustalić tożsamość złodzieja, który wszedł on do jednego z pomieszczeń gospodarczych hotelu i ukradł sprzęt w postaci żelazka, radia, ładowarki do telefonu oraz zestawu kluczy. Zdjęcie poszukiwanego mężczyzny publikujemy powyżej.

Jeśli ktoś rozpoznaje którąś z osób, proszony jest o kontakt pod nr 61 286 72 11 lub drogą mejlową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Media

Tomasz

Dziennikarz z prawie 20-letnim doświadczeniem. Pracował w „Gazecie Poznańskiej”, „Obserwatorze Wrzesińskim”. Przez prawie 10 lat był zastępcą redaktora naczelnego „Wiadomości Wrzesińskich”, był też dziennikarzem „Gazety Radio Września” oraz Radia Września.

Były radny, dlatego szczególnie interesuje go polityka oraz samorząd.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Mogło dojść do tragedii
Spędź sobotę z wąskotorówką
Cezary Litka ze srebrem
Walczył o życie dziecka. Bohater ze średzkiej Policji.
Policja udaremniła nietrzeźwym kierowcom dalszą jazdę