Pięczkowianie mają paczkomat

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Paczkomat to popularna forma odbierania i nadawania przesyłek, która wymaga minimalnego wysiłku, jest szybka i wygodna, również tania. Dotąd pięczkowianie korzystali z paczkomatu w Orzechowie lub w innych miejscowościach, a teraz mają swój.

W styczniu mieszkańcy wsi wskazali na stronie InPostu miejsce, gdzie ich zdaniem miałby stanąć paczkomat. W wyniku głosowania pięczkowian i jak się okazuje - orzechowian, udało się w ankiecie uzyskać wystarczającą ilość głosów aby urządzenie pocztowe stanęło w Pięczkowie. Na profilu facebook'owym Pięczkowa sołtys Orzechowa napisał, że orzechowianie brali również udział w głosowaniu aby odciążyć lokalny paczkomat i by było w nim luźniej. Dotąd mieszkańcy Pięczkowa musieli jeździć po swoje przesyłki do okolicznych punktów. Dzięki nowemu paczkomatowi będą mogli z łatwością odbierać i nadawać przesyłki. Urządzenie pocztowe stanęło w sercu wsi, przy Ochotniczej Straży Pożarnej w Pięczkowie i można już korzystać z paczkomatu PIZ01M.

 

 

Monika

Anglistka i genealog-amator. Lubię dobrą książkę, głównie klasykę i fantastykę, języki obce i historię z perspektywy ludzi, nie wydarzeń. Zajmuję się stroną historyczną oraz gminami Nowe Miasto i Krzykosy.

Napisz, pomogę Ci opowiedzieć Twoją historię - m.banaszynska@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Skarb ukryty w Chociczy? Setki poszukiwaczy!
Na plaży już bez piwa
Koronawirus: Stan na dzień 15 maja
18 sztuk oświetlenia
Droga szczególnie niebezpieczna?