Piłkarska akademia rozpoczyna nabór

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W Krzykosach powstaje oddział Lech Poznań Football Academy. To oficjalna szkółka piłkarska poznańskiego zespołu z Ekstraklasy. Rusza nabór chętnych dzieci do uczestnictwa w treningach.

 

Treningi w szkółce Lecha skierowane do dzieci przede wszystkim mają na celu budowanie idealnego środowiska dla rozwoju młodego piłkarza w przyjaznej atmosferze. Zadaniem trenerów podczas zajęć jest zorganizowanie interesującego, a zarazem komfortowego treningu dla podopiecznych z uwzględnieniem ich możliwości fizycznych. Przede wszystkim jednak, LPFA daje szansę każdemu dziecku. Oznacza to, że szkółka kładzie nacisk na to, aby nauczyć dzieci grać w piłkę i zainteresować je sportem, bez względu na to, czy dany uczestnik ma predyspozycje czy nie. Jeśli chce grać, będzie grał.

 

LPFA posiada 60 oddziałów w siedmiu województwach i Londynie. Jeśli nie ma pewności, że dziecku się spodoba na zajęciach, można skorzystać z treningu próbnego, a po nim zdecydować, czy zapisać dziecko do LPFA. Opłata miesięczna w wysokości około 100 złotych obejmuje: treningi 2 razy w tygodniu, mecze sparingowe, turnieje, udział w rozgrywkach wewnętrznych oraz zewnętrznych, ubezpieczenie NWW "PZU Sport", napoje na każdym treningu, spotkania z piłkarzami pierwszego zespołu Lecha Poznań, darmowe wejścia na mecze Kolejorza dla podopiecznych LPFA oraz 50% zniżki na bilety na mecze Kolejorza dla rodziców.

Informacje dotyczące zapisów znajdują się na plakacie opublikowanym przez Urząd Gminy. 

Monika

Anglistka i genealog-amator. Lubię dobrą książkę, głównie klasykę i fantastykę, języki obce i historię z perspektywy ludzi, nie wydarzeń. Zajmuję się stroną historyczną oraz gminami Nowe Miasto i Krzykosy.

Napisz, pomogę Ci opowiedzieć Twoją historię - m.banaszynska@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Skarb ukryty w Chociczy? Setki poszukiwaczy!
Na plaży już bez piwa
Koronawirus: Stan na dzień 15 maja
18 sztuk oświetlenia
Droga szczególnie niebezpieczna?