Jubilatom życzymy wszystko najlepszego! Jubilatom życzymy wszystko najlepszego! Urząd Gminy Krzykosy

Krzykosy: Zdrowia, szczęścia i pomyślności!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Nie jest łatwo wspólnie przeżyć w małżeństwie aż pięćdziesiąt lat. Nadal jednak jest wiele par, którzy potrafią przezwyciężyć słabsze chwile i dochować przysięgi.

We wtorek 19 listopada w sali Urzędu Gminy w Krzykosach, wójt Andrzej Janicki wręczył jubilatom medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane przez Prezydenta RP, Andrzeja Dudę. Uroczystość umilił występ grupy muzycznej „Gama” z Zespołu Szkół w Krzykosach pod kierunkiem Anny Becela.

Oprócz życzeń, symbolicznej róży i pamiątkowych dokumentów, jubilaci otrzymali książki „Dzieje Gminy Krzykosy” i płyty chóru „Głos znad Warty”. Oficjalna część uroczystości zakończyła się lampką szampana, słodkim poczęstunkiem i grupowym zdjęciem.

Odznaczone pary

Maria i Henryk Frąckowiakowie; Jolanta i Kazimierz Gaca; Zofia i Zenon Głowaccy; Zofia i Bogdan Idczakowie; Benigna i Jerzy Kasperscy; Elżbieta i Florian Kosmala; Bożena Mizerka (zm. Alfons Mizerka); Mirosława i Tadeusz Osińscy; Halina i Marian Surdykowie; Krystyna i Józef Szymborowicz; Genowefa i Wincenty Zbierscy; Teresa i Edward Zięty

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Mogło dojść do tragedii
Spędź sobotę z wąskotorówką
Cezary Litka ze srebrem
Walczył o życie dziecka. Bohater ze średzkiej Policji.
Policja udaremniła nietrzeźwym kierowcom dalszą jazdę