Jeśli zgłosisz, to przyjadą po choinkę

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Każdego roku w styczniu pojawia się problem z choinkami. Świąteczne drzewka po świętach stają się bezużyteczne, nie zdobią już mieszkań a wręcz nawet przeszkadzają lokatorom.

Te, które zostały zakupione w donicach i są ukorzenione w ziemi łatwo można jeszcze przesadzić np. do ogrodu. Większy problem jest z żywymi choinkami, które nie mają korzeni. Szybko gubią igliwie i tylko śmiecą i szpecą.

Gmina wyszła naprzeciw temu problemowi i w czwartek 28 stycznia odbierze drzewka od mieszkańców. Jednak aby to nastąpiło, konieczne jest zgłoszenie chęci oddania choinki wraz z podaniem dokładnego adresu. Można to zrobić telefonicznie, pod numerem 61 285 92 13, bądź mailowo, pisząc na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Aby choinka została odebrana, zgłoszenie musi dotrzeć najpóźniej w przeddzień planowanej zbiórki. Wywóz choinek z nieruchomości zamieszkałych rozpocznie się o godz. 7:00. Do tego czasu wszyscy zgłaszający powinni zadbać, aby choinki zostały wystawione przed posesję.

Basia

Studentka filologii angielskiej. Interesuje się wszystkim, co związane jest z muzyką, kulturą oraz podróżami. Uwielbiam kreatywnie spędzać czas.
Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem, napisz: b.orlowska@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Skarb ukryty w Chociczy? Setki poszukiwaczy!
Na plaży już bez piwa
Koronawirus: Stan na dzień 15 maja
18 sztuk oświetlenia
Droga szczególnie niebezpieczna?