Dominowo: Będzie cieplej w przedszkolu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Urząd Gminy w Dominowie poinformował o zakończeniu inwestycji w miejscowej szkole podstawowej. Była ona możliwa dzięki dofinansowaniu z wojewódzkiej instytucji.

W ostatnich dniach października zakończyła się realizacja zadania objętego pożyczką w części umarzalną z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu pod nazwą: "Wymiana źródła ciepła w budynku Oddziału Przedszkolnego przy Szkole Podstawowej w Dominowie". Wniosek na zadanie został złożony 14 lutego 2020 r. Po przeprowadzonym zapytaniu o cenę, została zawarta umowa z firmą: MK INSTAL-BUD P.H.U. Mirosław Kania z Obrzycka.

W wyniku realizacji zadania nastąpiła całkowita przebudowa pomieszczenia kotłowni. W skład niezbędnych prac wchodziły roboty demontażowe, budowlane i elektryczne oraz kanalizacyjne), montaż kotła kondensacyjnego o mocy 45 kW wraz z niezbędnym osprzętem w tym: montaż pompy obiegowej, wykonanie instalacji odprowadzania spalin i wentylacji pomieszczenia. Dodajmy, że ostateczna wartość inwestycji wyniosła 87 613,01 zł brutto.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Skarb ukryty w Chociczy? Setki poszukiwaczy!
Na plaży już bez piwa
Koronawirus: Stan na dzień 15 maja
18 sztuk oświetlenia
Droga szczególnie niebezpieczna?