W ostatnich tygodniach trwała seria zebrań wiejskich, na których zapadały decyzje o podziale przyszłorocznego funduszu sołeckiego.
Lokalna Grupa Działania „Lider Zielonej Wielkopolski” jest w trakcie realizacji projektu, który będzie popularyzować turystykę rowerową na obszarze trzech powiatów.
Niegdyś był to reprezentacyjny budynek, a od wielu lat popada w ruinę. Nadal jednak istnieje zainteresowanie dawną willą szwajcarską, która mieści się wśród parku w…
W czwartek 5 listopada w kalendarzu świąt nietypowych występuje Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Była to dobra okazja do wspólnej zabawy dla przedszkolaków z Dominowa.
Październik w szkole podstawowej w Gieczu poświęcony był zwierzętom. Odbyło się wiele zajęć, podczas których uczniowie dzielili się swoją wiedzą na temat opieki nad zwierzętami.
Ze względu na epidemię koronawirusa w tym roku nie doszło do organizacji kilku z wcześniej zaplanowanych wydarzeń plenerowych w rezerwacie archeologicznym w Gieczu. Teraz z…
Już dwa lata minęły od dnia tragicznego wypadku, do którego doszło niedaleko Dzierżnicy. W wyniku odniesionych obrażeń śmierć poniosła kobieta, której tożsamości nie udało się…
Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych opublikowała raport końcowy dotyczący zdarzenia lotniczego, które nastąpiło w październiku ubiegłego roku na polu w Szrapkach.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

"Średzka Kultura Balkonowa" już dostępna
Co słychać w Akademii Żeglarstwa?
Koronawirus: Premier ogłosił zmiany
Spokojnie, to nie jest awaria
Czy powiat jest gotowy na zimę?