Fantazjana - Niekończąca się opowieść Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(1 głos)

To tytuł spektaklu dla dzieci (i nie tylko), który odbędzie się w piątek 1 lutego o godz. 18:00 w średzkim Ośrodku Kultury.

Baśniowy spektakl Teatru Prym Art pt. „Fantazjana – niekończąca się opowieść” przedstawia historię życia Bastiana, chłopca, który po śmierci mamy zamyka się w sobie. Zaczyna mieć problemy w szkole, a ze swoim tatą nie potrafi nawiązać kontaktu. Prześladowany jest także przez starszych szkolnych kolegów. Pewnego dnia, uciekając przed nimi, znajduje schronienie w bibliotece. Tam natrafia na tajemniczą książkę, pełną magii. Dzięki niej chłopiec przenosi się do krainy „Fantazjany”, gdzie przeżywa wspaniałą przygodę i ratuje świat fantazji. To opowieść, która nie tylko ukazuje przejmującą historię, ale także napełnia nadzieją. Pomaga ona uwierzyć w siebie i zrozumieć trudne do zaakceptowania sytuacje takie jak utratę najbliższej osoby. Bilety na spektakl w cenie 15 zł do nabycia w sekretariacie Ośrodku Kultury.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

Grochola Jan-Dar PRACA

NOWE ZDJĘCIA

Akcja strażaków na Jeziorze Raczyńskim
Potrącenie na drodze wojewódzkiej
Koronawirus: Stan na dzień 10 kwietnia
Bukowa nominowana!
Praca twórcza wynika z naszych przeżyć