Na koncert wstęp jest bezpłatny, lecz obowiązują wejściówki, które dostępne są w Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Dąbrowskiego 18 w Środzie Wlkp. Na koncert wstęp jest bezpłatny, lecz obowiązują wejściówki, które dostępne są w Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Dąbrowskiego 18 w Środzie Wlkp.

Wielkie koncertowe wydarzenie Gospel Joy i Big Band Wyróżniony

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W niedzielę 14 października o godz. 17:00 średzianie zaproszeni są do hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 na niecodzienny koncert zespołu Gospel Joy wraz z Big Bandem.

The Metro Big Band z Nashville to 18 profesjonalnych muzyków jazzowych, mających na swoim koncie występy na całym świecie. Prowadzony jest przez wybitnego dyrygenta, aranżera i producenta, Campa Kirklanda – głównego współtwórcę najważniejszych w Stanach Zjednoczonych wydawnictw muzycznych specjalizujących się w muzyce sakralnej.
Natomiast zespół Gospel Joy  to poznański chór przepełniony energią i radością, śpiewający zarówno na scenie polskiej, jak i zagranicznej od ponad 20 lat. W repertuarze grupy znajdują się największe hity muzyki gospel, a także własne utwory, wykonywane w języku polskim i angielskim. Koncerty mają charakter artystyczny i ewangelizacyjny (gospel to z ang. ewangelia), a chór z chęcią angażuje się w nietypowe projekty, np. aranżacje utworów na specjalne okazje.

Na koncert wstęp jest bezpłatny, lecz obowiązują wejściówki, które dostępne są w Centrum Informacji Turystycznej przy ul. Dąbrowskiego 18 w Środzie Wlkp.

Żywiołowy śpiew w połączeniu z dynamiczną choreografią i barwnymi strojami sprawia, że nawet najbardziej oporna publiczność śpiewa i tańczy razem z chórem.
Koncert Gospel Joy i The Metro Big Band podczas trasy koncertowej „The greatest gospel hits” organizowany jest przez gminę Środa oraz CIT.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Skarb ukryty w Chociczy? Setki poszukiwaczy!
Na plaży już bez piwa
Koronawirus: Stan na dzień 15 maja
18 sztuk oświetlenia
Droga szczególnie niebezpieczna?