Środa: Kolejny weekend z "Latem w Mieście" [ZDJĘCIA]

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Rozpoczął się kolejny weekend z serii "Lato w Mieście". W piątek po 18:00 na scenie nad jeziorem pojawiła się Wiola Kaźmierczak-Barczak i Radek Barczak.

Duet artystów swoją twórczością wprowadził mieszkańców wypoczywających nad jeziorem w niezwykły muzyczny klimat. Gościnnie wystąpiła także Maria Korczyk. 

Na tym jednak nie koniec wrażeń w ten weekend. Jutro o godzinie 17:00 w Parku Planty przy ul. Kościuszki rozpocznie się koncert Tomasza Grdenia. Kilka godzin później na Starym Rynku będzie miała miejsce kolejna odsłona kina plenerowego. O 20:30 zostanie wyemitowany film "Wymarzony". Niedziela to dzień dla najmłodszych, o godzinie 15:00 nad jeziorem rozpoczną się "Violinowe animacje dla dzieci". 

Warto dobrze zaplanować sobie weekend i spędzić czas z "Lato w Mieście", a także śledzić "Głos Powiatu Średzkiego", na którym każdego tygodnia informujemy o atrakcjach jakie czekają w ramach akcji "Lato w Mieście". 

Poniżej prezentujemy galerię zdjęć z piątkowego występu muzyków. 

Jędrzej

Student dziennikarstwa. Miłośnik podróży i piłki nożnej. Członek Klubu Szalonego Podróżnika i pomysłodawca Zaniemyskiego Dnia Podróżnika.
Jeżeli chcesz, żeby zajął się jakimś tematem, napisz - j.jozefowicz@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

NOWE ZDJĘCIA

Spędź sobotę z wąskotorówką
Cezary Litka ze srebrem
Walczył o życie dziecka. Bohater ze średzkiej Policji.
Policja udaremniła nietrzeźwym kierowcom dalszą jazdę
Koronawirus: Stan na dzień 25 września - podsumowanie tygodnia