Środa: Problemy na poczcie?

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W ostatnich miesiącach na forach dyskusyjnych pojawiło się wiele uwag dotyczących funkcjonowania średzkiej poczty. Czy faktycznie są one słuszne?

W minionym tygodniu otrzymaliśmy wiadomość od jednego z naszych czytelników. – Z tego co się dowiedziałem od początku tego roku poczta ma problemy z brakiem pracowników, co oczywiście odbija się na klientach. Od jednego z kurierów poczty wiem, że brakuje kierowców do rozwożenia przesyłek. Oczywiście dodzwonić się na pocztę graniczy z cudem, a jak już się człowiek dodzwoni to nie potrafią określić, kiedy dostarczą przesyłkę – pisze jeden z naszych czytelników.

O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy biuro prasowe Poczty Polskiej. – Obecnie realizujemy doręczenia w placówce w Środzie Wielkopolskiej i nie odbieramy żadnych sygnałów o nieprawidłowościach – czytamy w otrzymanej odpowiedzi. Z naszych informacji wynika jednak, że dość często na średzkiej poczcie pojawiają się kolejki, a załatwienie sprawy w urzędzie wymaga sporo cierpliwości. Do tego tematu będziemy jeszcze powracać.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

GPŚ news – bądź najlepiej poinformowany!

Włącz swój javascript, aby przesłać ten formularz

NOWE ZDJĘCIA

Mogło dojść do tragedii
Spędź sobotę z wąskotorówką
Cezary Litka ze srebrem
Walczył o życie dziecka. Bohater ze średzkiej Policji.
Policja udaremniła nietrzeźwym kierowcom dalszą jazdę