Pokazy technik policyjnych były jednym z punktów "Wieczoru Zawodowców" Pokazy technik policyjnych były jednym z punktów "Wieczoru Zawodowców" Fot. CKZiU w Środzie

Środa: Wieczór Zawodowców

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Warsztaty kulinarne, rozwiązywanie zagadek kryminalnych, prezentacja umiejętności fryzjerskich i pokaz laserowy – to wszystko przygotowali uczniowie podczas „Wieczoru Zawodowców”, który odbył się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Środzie.

„Hipolit” kształci na 30 kierunkach, m.in. technik logistyk, elektryk, specjalista żywienia i usług gastronomicznych oraz w 3-letniej szkole branżowej o specjalnościach: blacharz, lakiernik, stolarz, tapicer, betoniarz-zbrojarz, kucharz czy sprzedawca.

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.