Zawodnicy z Jarosławca utrzymali trzecie miejsce w ligowej tabeli Zawodnicy z Jarosławca utrzymali trzecie miejsce w ligowej tabeli Fot. Orkan Jarosławiec

Piłka nożna: Weekend pełen remisów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

To nie była dobra kolejka dla powiatowych drużyn grających w trzeciej wielkopolskiej klasie okręgowej. Żadna z nich nie wygrała swojego meczu. Padły za to trzy remisy.

Kłos Zaniemyśl, który rozpoczynał czwartą kolejkę z pozycji lidera, nadal utrzymał pierwszą lokatę pomimo braku wygranej. Mecz z Stellą Luboń zakończył się wynikiem 1:1, a jedyną bramkę dla drużyny z Zaniemyśla zdobył Sobkowiak w 38. minucie.

Zwycięstwa nie odniósł także Orkan Jarosławiec. W meczu z Liderem Swarzędz również padł wynik 1:1. Strzelcem jedynej bramki dla gospodarzy był Kamil Krajewski w 30. minucie.

Bramkowym remisem zakończyło się też wyjazdowe starcie rezerw Polonii z Wartą Śrem. Na tablicy wyników ostatecznie pojawił się wynik 3:3. Dwa gole dla polonistów strzelił Oskar Janoś, a jedną dorzucił Chrystian Pluta. Jedynym zespołem z powiatu, który przegrał w tej kolejce był Phytopharm Klęka. Drużyna z gminy Nowe Miasto poległa na własnym boisku z Przemysławem Poznań 0:2.