GPŚ - Usługi graficzne
Siatkarki zajęły ostatecznie drugie miejsce. Siatkarki zajęły ostatecznie drugie miejsce.

Reprezentowali powiat

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W niedzielę 24 lutego reprezentacja Powiatu Średzkiego w piłce siatkowej udała się do Rychwała na eliminacje do Zimowej Spartakiady LZS.

W kategorii kobiet siatkarki zwyciężyły 2:1 z reprezentacją Konina. W drugim spotkaniu niestety lepsze okazały się siatkarki z Kostrzyna, które wygrały mecz 2:0. W klasyfikacji końcowej kobiet Powiat Średzki uplasował się na drugim miejscu.
Reprezentacja mężczyzn po zaciętym meczu przegrała pierwsze spotkanie 1:2 z Powiatem Tureckim. W walce o trzecie miejsce panowie bez większych problemów pokonali reprezentację Krotoszyna.

Powiat Średzki reprezentowali: Katarzyna Waraczewska, Marta Grząślewicz, Kosmowska, Aleksandra Walkowiak, Karolina Widera, Paulina Kaleta, Karolina Lewandowska, Ryszard Tomczak, Łukasz Pieścicki, Mikołaj Bidermann, Piotr Paczkowski, Robert Tomczak, Piotr Rydian, Błażej Stępa, Patry Duszyński.

Norbert

Interesuję się polskim sportem w szczególności piłką nożną i Lechem Poznań. W wolnym czasie biorę udział w zawodach biegowych. Pasjonuje mnie również historia oraz Popkultura w tym muzyka rozrywkowa lat 80-tych. W gazecie zajmuję się przede wszystkim sprawami gminnymi i sportowymi.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – n.bartkowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.