GPŚ - Usługi graficzne
 Siatkarki wywiązały się z założonego zadania. Siatkarki wywiązały się z założonego zadania. UKS Środa

Siatkarki w finale Mistrzostw Wielkopolski

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W drugiej połowie lutego w hali Kobra Arena średzkie siatkarki walczyły o awans do ścisłego finału Mistrzostw Wielkopolski w kategorii młodziczek.

W pierwszym meczu po wyrównanej grze UKS Środa musiał uznać wyższość zespołu ASBL Piła i poległ 0:2. Przed drugim meczem zawodniczki zadawały sobie sprawę, że tylko zwycięstwo daje im awans do grona sześciu najlepszych zespołów w Wielkopolsce. Średzianki stanęły na wysokości zadania i po emocjonującym meczu pokonały 2:1 poznański KS ENEA Energetyk Poznań. Wielki finał odbędzie się już w najbliższy weekend w Szamotułach. Udział w rozgrywkach Wielkopolskiej Ligi Młodziczek możliwy jest dzięki realizacji zadania "Szkolenie dzieci i młodzieży oraz udział w rozgrywkach w dyscyplinie piłka siatkowa" w zakresie rozwoju sportu na terenie gminy Środa Wielkopolska.

Skład zespołu: Natalia Wierzbicka, Paulina Wielgosz, Hanna Małolepsza, Julia Wincenciak, Dorota Mikołajczak, Maria Spławska, Marta Kubacka, Oliwia Woźniak, Barbara Kluczyńska.

Norbert

Interesuję się polskim sportem w szczególności piłką nożną i Lechem Poznań. W wolnym czasie biorę udział w zawodach biegowych. Pasjonuje mnie również historia oraz Popkultura w tym muzyka rozrywkowa lat 80-tych. W gazecie zajmuję się przede wszystkim sprawami gminnymi i sportowymi.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – n.bartkowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.