GPŚ - Usługi graficzne
Zawodnicy z średzkiego klubu mieli powody do dumy. Zawodnicy z średzkiego klubu mieli powody do dumy.

Walczyli o Puchar Burmistrza

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W sobotę 23 lutego w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 2 przy ulicy Lipowej odbyły się II edycja Otwartych Zawodów Modeli Szybowców Halowych Klasy F1N o Puchar Burmistrza Środy Wielkopolskiej.

Rozgrywki polegały na wykonaniu sześciu lotów modelem szybowca, przy czym sumowano czas trzech najdłużej trwających. Zmagania zostały podzielone na 7 kategorii wiekowych. Zawodnicy z miejsc 1-3 otrzymali pamiątkowe medale, a puchar czekał na zawodnika, który osiągnął najlepszy rezultat spośród wszystkich. Świetnie spisali się młodzi zawodnicy z miejscowego klubu Aero odnosząc zwycięstwa w swoich grupach. W klasyfikacji Open najlepszy okazał się Sławomir Falczyński z klubu Astra legitymując się czasem 102,69 s. Rekord pojedynczego lotu przypadł Jarosławowi Jeziornemu z Iskry a wyniósł aż 37,31 s.

Norbert

Interesuję się polskim sportem w szczególności piłką nożną i Lechem Poznań. W wolnym czasie biorę udział w zawodach biegowych. Pasjonuje mnie również historia oraz Popkultura w tym muzyka rozrywkowa lat 80-tych. W gazecie zajmuję się przede wszystkim sprawami gminnymi i sportowymi.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – n.bartkowiak@glospowiatusredzkiego.pl