Środa: Kolejni nietrzeźwi kierujący

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Policjanci ze średzkiej komendy w minionym tygodniu zatrzymali kolejnych kierowców, którzy prowadzili swoje pojazdy pod wpływem alkoholu.

Do jednego ze zdarzeń doszło w niedzielę 16 lutego po godz. 19.00 na ul. Weychana w Środzie. - Policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że mężczyzna pod wpływem alkoholu zaparkował auto. Funkcjonariusze sprawdzili trzeźwość kierowcy opla astry. 39-latek znajdował się pod wpływem alkoholu. Mieszkaniec Śremu miał w organizmie 1,5 promila. Ponadto wyszło na jaw, że 39-latek nie posiada uprawnień do kierowania pojazdem – informuje asp. Edyta Kwietniewska, rzecznik prasowa Komendy Powiatowej Policji w Środzie.
Dzień wcześniej, w sobotę 15 lutego, po godz. 16.00 policjanci zatrzymali 58-letniego rowerzystę. Okazało się, że miał on w organizmie 1,60 promila.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ