Pamiętajmy dobrze zabezpieczyć swoje domy przed wyjazdem na wakacje. Pamiętajmy dobrze zabezpieczyć swoje domy przed wyjazdem na wakacje.

Uwaga na złodziei!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Majówka to czas odpoczynku i wyjazdów na krótkie „wakacje”. Jest to jednak często również idealny okres dla złodziei – nasze domy pozostają bez opieki. Przed działaniami przestępców ostrzega także jeden z mieszkańców naszego powiatu, opowiadając historię sprzed kilku dni.

Jak relacjonuje w liście do redakcji czytelnik, we wtorek 23 kwietnia doszło do włamania w miejscowości Dominowo. Zdarzenie to miało miejsce między godzinami 11:00 a 11:30 przy ul. Sosnowej. Pod nieobecność właścicieli domu, złodzieje dokonali kradzieży przedmiotów osobistych, znajdujących się w środku.
Sytuację zauważyła osoba przejeżdżająca pobliską drogą. Świadek widział jednego sprawcę, który uciekał z miejsca zdarzenia. Złodziej przeskakiwał przez płot. Miał na głowie czapkę z daszkiem. Prawdopodobnie włamywacz obserwował dom już od pewnego czasu i zaplanował przestępstwo na dogodny dla niego dzień.
Na miejsce zdarzenia została wezwana policja, która przeprowadziła niezbędne czynności oraz zabezpieczyła ślady. Osoby, które widziały sprawcę lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat sprawy, proszone są o kontakt z komendą w Środzie.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ