Zaniemyśl: Wszyscy głosujemy na Kubę!

Oceń ten artykuł
(2 głosów)

Zakończyły się przesłuchania w ciemno do trzeciej edycji The Voice Kids. Jednocześnie ruszył internetowy plebiscyt na najpopularniejszego zawodnika w talent show.

Przypomnijmy, że do drugiego etapu przeszedł 12-letni Kuba Kośmider z Zaniemyśla, który podczas pierwszego etapu zaśpiewał utwór grupy Skaldowie zatytułowany „Wierniejsza od marzenia”. Swoim występem „odwrócił” dwa fotele jurorów, Dawida Kwiatkowskiego oraz Thomsona i Barona. Po namyśle dołączył do zespołu prowadzonego przez liderów zespołu Afromental.

W minioną sobotę nastąpił koniec przesłuchań w ciemno. W programie znajduje się obecnie 54 zawodników. Jeden z nich zostanie najpopularniejszym zawodnikiem w głosowaniu internautów, które trwa już od kilku dni. Uczestnik, który otrzyma najwięcej głosów będzie miał okazję nagrać własny singiel i teledysk. Ponadto wskaże cel charytatywny, na który wpłynie 25 tys. zł.

Na Kubę można zagłosować na stronie www.voicekids.tvp.pl/plebiscyt. Plebiscyt trwa do 20 lutego, a każdy użytkownik z jednego IP komputera może oddać maksymalnie 10 głosów.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ