W ramach inwestycji wykonano nowy przejazd wąskotorówki w Śnieciskach W ramach inwestycji wykonano nowy przejazd wąskotorówki w Śnieciskach Fot, Marieta Niemier/Urząd Gminy Zaniemyśl

Zaniemyśl: Zmodernizowano gminne drogi za blisko 763 tys. zł

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zakończyła się przebudowa ponad półtorakilometrowego odcinka drogi gminnej pomiędzy Płaczkami i Śnieciskami. Z kolei w samych Śnieciskach za ponad 313 tys. zł przebudowana została ulica Świerkowa.

W ramach przebudowy drogi na odcinku Płaczki - Śnieciska wykonano nawierzchnię jezdni i nowy przejazd wąskotorówki oraz wymieniono przepusty. Inwestycja kosztowała 449 789,81 zł, z czego 217,6 tys. zł dofinansowało województwo.

Z kolei w samych Śnieciskach za ponad 313 tys. zł przebudowana została ul. Świerkowa. Zakres prac obejmował wykonanie przykanalików z rur PVC, ułożenie nawierzchni i chodnika z kostki betonowej.

Janusz

Absolwent gospodarki przestrzennej i technikum drogowego, jednak z pasji wybrał dziennikarstwo. Pracował m.in. w poznańskim oddziale Onet.pl, w "Głosie Wielkopolskim" i Radiu Emaus. Od 14 lat tworzy swój własny portal Lazarz.pl, a od niedawna również InfoKostrzyn.pl. Lubi informować opinię publiczną o tym co się dzieje. Interesuje się w szczególności inwestycjami, transportem i sprawami społecznymi.

Jeśli masz sprawę, która wymaga interwencji: j.ludwiczak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA