Tak wygląda harmonogram wydarzeń na zbliżającą się majówkę w Nowym Mieście. Tak wygląda harmonogram wydarzeń na zbliżającą się majówkę w Nowym Mieście.

Majówka w nowomiejskiej gminie

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Program obchodów Świąt Majowych w gminie Nowe Miasto jest w tym roku bardzo bogaty i różnorodny.

Już 30 kwietnia o godz 8:15 odbędzie się przemarsz z Zespołu Szkół w Nowym Mieście na Plac 700-lecia upamiętniający uchwalenie Konstytucji 3 maja. W pierwszy dzień maja o godz. 7:00 w Rogusku do rywalizacji staną wędkarze podczas spinningowych mistrzostw Koła Polskiego Związku Wędkarskiego Nowe Miasto. Dzień później w Wolicy Koziej o godz. 18:00 rozpocznie się festyn strażacki. Trzeciego maja o 9:20 na rynku w Nowym Mieście strażacy z miejscowego OSP zaprezentują pokaz akcji gaśniczej. O godz. 11:00 w miejscowym kościele odbędzie się uroczysta Msza Święta z udziałem chóru „Domino Cantemus”. W sobotę 4 maja miłośników gry FIFA na konsoli zainteresuje z pewnością turniej piłkarski w sali GOK rozpoczynający się o godz. 18:00. W przypadku tego ostatniego wydarzenia, aby wziąć w nim udział należy zgłosić swoje uczestnictwo pod numerem 697 926 599.

Norbert

Interesuję się polskim sportem w szczególności piłką nożną i Lechem Poznań. W wolnym czasie biorę udział w zawodach biegowych. Pasjonuje mnie również historia oraz Popkultura w tym muzyka rozrywkowa lat 80-tych. W gazecie zajmuję się przede wszystkim sprawami gminnymi i sportowymi.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem pisz – n.bartkowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA