Nowe pomieszczenia w szkole w Sulęcinku są już gotowe. Nowe pomieszczenia w szkole w Sulęcinku są już gotowe. Urząd Gminy Krzykosy

Rozbudowa szkoły zakończona

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zakończyły się już prace budowlane związane z trzecim etapem rozbudowy Zespołu Szkół w Sulęcinku.

Inwestycja kosztowała gminę Krzykosy ponad 445 tys. zł. Wykonawcą realizującym prace było Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Ewa Błaszczyk z Nowego Miasta.

Zgodnie z projektem, szkoła została rozbudowana o parterowe skrzydło. Przewidziano tam główny ciąg komunikacyjny, bibliotekę, toaletę dla osób niepełnosprawnych oraz dwie szatnie z podziałem na męską i damską (z przylegającymi do nich bezpośrednio sanitariatami). Przed głównym wejściem utworzono też podjazd dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich.

Przedsiębiorstwo, aby zrealizować zadanie, musiało wykonać prace z zakresu wykopów pod ławy i stopy fundamentowe, izolacji fundamentów, wymurowania ścian parteru, konstrukcji stropu, pokrycia stropodachu, montażu stolarki drzwiowej i okiennej oraz robót wykończeniowych i instalacyjnych.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.