W piątek 12 maja obraz Matki Bożej Częstochowskiej rozpoczął swoją peregrynację po gminie Krzykosy.
Podopieczni OREW „Zielona Wyspa” wraz z opiekunami udali się na kilkudniowy turnus rehabilitacyjno-wypoczynkowy do „Bojanowego Gniazda” w Zaniemyślu.
Fundacja Dwóch Serc z Sulęcinka zakończyła II edycję „Akademii Aktywnego Seniora”. Na spotkaniu m.in. podsumowano dotychczasową działalność oraz wręczono nagrody najbardziej aktywnym uczestnikom.
Na drodze powiatowej nr 3676P na odcinku Sulęcinek – Murzynowo Leśne zakończono prace związane z nałożeniem nowej nawierzchni bitumicznej.
Szykują się horrendalne podwyżki opłat za wywóz śmieci. Wszystko przez rosnące koszty wywozu odpadów. Szczególnie więcej zapłacą mieszkańcy, którzy nie zdecydowali się na segregację odpadów.
Dorota Małgorzata Matuszak z Krzykos została 7-tysięcznym mieszkańcem Gminy Krzykosy.
Policjanci ze Środy ustalili sprawcę kradzieży, do której doszło na terenie Monachium. Kilka dni temu z terenu organizowanych tam targów zniknął półtorametrowy model frachtowca. Ręcznie…
Mieszkańcy Pięczkowa, czyli jednego z większych gminnych sołectw, przymierzają się do stworzenia nowej kroniki dotyczącej przeszłości miejscowości.