Odnalezione, ale nie w Środzie

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Tą sprawą od wczoraj żyła cała Polska. Dzisiaj odnaleziono 3-letnią Amelkę i jej 25-letnią mamę Natalię, które zostały porwane na jednym z białostockich osiedli.

Dzisiaj w godzinach popołudniowych informację o zatrzymaniu sprawców podał portal tvp.info. Według dziennikarzy do akcji policji doszło w okolicach Środy. Ta wiadomość została też podana w dzisiejszym Teleexpressie. Ostatecznie, jak poinformował Jarosław Zieliński, wiceminister spraw wewnętrznych i administracji, mama wraz z córką zostały odnalezione w pobliżu Ostrołęki.

Jak informuje Polska Agencja Prasowa, Amelka wraz z 25-letnią mamą i prababcią stały w czwartek przed blokiem na białostockim osiedlu. Nagle podjechał ciemny citroen, z którego wyskoczyło dwóch mężczyzn. Napastnicy wciągnęli 25-latkę z córką do samochodu i odjechali. Od razu podejrzenia padły na ojca dziewczynki i byłego partnera jej matki. Mężczyzna jest obywatelem Polski, jednak pracuje w Niemczech. Zaraz po zdarzeniu babcia dziewczynki zgłosiła sprawę na policję. Ta rozpoczęła procedurę Child Alert - to dopiero trzeci taki przypadek w Polsce. Funkcjonariusze wkrótce znaleźli porzuconego citroena. Teraz ujęli także dwóch podejrzanych o dokonanie porwania. Z informacji przekazanych przez policję wynika, że jednym z zatrzymanych jest ojciec dziewczynki.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś temat, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.