Wieruszewski zatrudniony w starostwie

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

W minionym tygodniu Starostwo Powiatowe opublikowało informację o wyniku naboru na wolne stanowisko urzędnicze głównego specjalisty w Wydziale Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych.

Funkcję Głównego Specjalisty od 1 marca obejmie Rafał Wieruszewski, który wykazał się odpowiednimi kwalifikacjami oraz bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym. W Starostwie Powiatowym będzie on zatrudniony na 0,5 etatu.
Rafał Wieruszewski ukończył studia magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu (specjalność: strategie biznesu i polityka gospodarcza w warunkach globalizacji). Na swoim koncie ma też studia podyplomowe z przygotowania ekonomicznego i wychowania fizycznego dla nauczycieli. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu, w Wielkopolskim Stowarzyszeniu Sportowym w Poznaniu, Ośrodku Sportu i Rekreacji w Środzie oraz Polskim Związku Lekkiej Atletyki.
Warto też zaznaczyć, że był członkiem kadry narodowej w lekkiej atletyce, wielokrotnym medalistą mistrzostw świata i Europy seniorów oraz dwukrotnym olimpijczykiem.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.