Dominowo: Wystąpiła w programie śniadaniowym Fot. TVP2

Dominowo: Wystąpiła w programie śniadaniowym

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Marta Pokładecka z Dominowa wystąpiła w telewizji śniadaniowej w Telewizji Polskiej. 14 listopada w dwójkowym „Pytaniu na śniadanie” opowiadała o oświetlaniu pokojów dziecięcych.

Marta Pokładecka od lat prowadzi sklep internetowy zajmujący się sprzedaż m.in.: oświetlenie do pokojów dziecięcych.

– Wcześniej zadzwoniła do mnie osoba odpowiedzialna za scenariusz programu z zapytaniem czy nie byłabym chętna udzielić informacji na temat doboru oświetlenia do pokoju dziecięcego. Prowadzimy wraz z mężem od ponad siedmiu lat sklep internetowy nie tylko z oświetleniem dziecięcym ale także z ogrodowym oraz praktycznie do każdego wnętrza – mówi mieszkanka Dominowa. Jak dodaje: – Zgodziłam się, tym bardziej, że jestem po studiach o kierunku dziennikarskim na UAM wiec występ w telewizji nie był mi do końca obcy

Występ na żywo trwał około trzech minut.

– Stres trochę był, gdyż jak wcześniej wspomniałam przez ostatnie lata skupiłam się na tematyce oświetlenia dlatego z mediami nie bardzo miałam do czynienia – opowiada o kulisach nagrania.

– Ale gdy się usiądzie na studyjnej kanapie wszystko wydaje się zupełnie inne. Cały stres zanikł i przejawił się w mocne skupienie. Bardzo pomocni w tej sytuacji byli prowadzący: Gosia Tomaszewska i Olek Sikora. Przemili ludzie, otwarci i sympatyczni – dodaje Marta Pokładecka. Jak podkreśla cała obsada „Pytania na Śniadanie” spisała się na szóstkę.

– To dzięki nim ani przez moment nie poczułam się osamotniona i zagubiona. Służyli pomocą. Moi synowie, z którymi wystąpiłam Wiktorem i Franciszkiem wprost nie chcieli opuścić studia. Gdy nadarzy się jeszcze kiedyś kolejna okazja występu to na pewno z niej skorzystam – deklaruje.

Występ mieszkanki Dominowa można zobaczyć tutaj.

Tomasz

Dziennikarz z prawie 20-letnim doświadczeniem. Pracował w „Gazecie Poznańskiej”, „Obserwatorze Wrzesińskim”. Przez prawie 10 lat był zastępcą redaktora naczelnego „Wiadomości Wrzesińskich”, był też dziennikarzem „Gazety Radio Września” oraz Radia Września.

Były radny, dlatego szczególnie interesuje go polityka oraz samorząd.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ