Minio stał się ulubieńcem warszawiaków. Nie trzeba jednak jechać do stolicy, aby podejrzeć życie ostronosa rudego.
W Sulęcinku doszło do potrącenia narciarza. Na szczęście poszkodowanym nie był miłośnik sportów zimowych, lecz jedno z urządzeń tutejszej siłowni zewnętrznej.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Środzie w związku z pandemią COVID-19 informuje o trzech osobach zakażonych w naszym powiecie. Przebywają one w izolacji domowej.
Wydział Prognoz i Opracowań Hydrologicznych w Poznaniu wydał informację o niebezpiecznym zjawisku jakim jest susza hydrologiczna.
W miniony weekend na terenie powiatu średzkiego pojawiły się dwa nowe zakażenia koronawirusem. Są one związane z Domem Seniora w Jarosławcu.
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Środzie opublikował raport dotyczący pandemii COVID-19 na terenie naszego powiatu.
Kolejny, siódmy już przypadek zakażenia koronawirusem w naszym powiecie potwierdziło w dniu dzisiejszym Biuro Prasowe Wielkopolskiego Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu.
Jak informuje Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Środzie, w dniu 2 czerwca na terenie naszego powiatu są dwa przypadki zakażenia koronawirusem.

WARTO OBEJRZEĆ

NOWE ZDJĘCIA

Środa: Nowe relikwie w Kolegiacie
Powiat: Kilka wykroczeń i stracił prawo jazdy
Koronawirus: Stan na dzień 4 czerwca
Powiat: Ostrzeżenie hydrologiczne
Polesie: Wypadek na DW 432