Środa: Średzki butik w TVN

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Od 14 do 25 maja w TVN Style emitowana jest reklama butiku Robe Rogue mieszczącego się w Środzie przy ul. Czerwonego Krzyża 24. Prowadząca sklep z odzieżą, Joanna Owczarzak zauważa już pierwsze efekty zakwalifikowania się do akcji „TVN Pomagajmy sobie”.

- Zainteresowanie wzrosło, na Facebooku przybyło dużo nowych polubień. Pierwsza emisja była w czwartek, a w piątek mieliśmy już tutaj nowe klientki z różnych miast m.in. z Nowego Tomyśla. Także po zamówieniach internetowych widać różnicę - w piątek siedzieliśmy w pracy do 22:00 szykując paczki. Nie jestem w stanie podać konkretnych liczb, ile tych osób przyjechało, a ile złożyło zamówienie, bo było tego po prostu sporo – tłumaczy Joanna Owczarzak.

Akcja „TVN Pomagajmy sobie”, to projekt polegający na pomocy przedsiębiorcom, których działalność ucierpiała z powodu pandemii koronawirusa. Aby dostać się do projektu należało wysłać nagrany spot reklamowy trwający nie dłużej niż 15 sekund.

- O projekcie dowiedziałam się ze strony internetowej TVN-u. Wraz z nami, zakwalifikowało się 1000 firm. Na 15-sekundowym filmiku pokazaliśmy, że mamy sklep internetowy oraz butik stacjonarny. Czasu by wszystko pokazać było mało, ale udało się. Głównym kryterium było zmieszczenie się w 15 sekundach oraz kolejność zgłoszeń – opowiada właścicielka butiku.

Jak podkreśla Joanna Owczarzak, nie spodziewała się aż takiego odzewu, choć butik od dawna wykorzystuje różne metody by wyróżnić się na tle konkurencji. Sporym ułatwieniem jest strona internetowa, na którą można wejść i zamówić ubrania. W promocji sklepu pomogła także Dagmara Kaźmierska znana z telewizji jako „Królowa Życia”. Celebrytka do dziś jest stałą klientką butiku.

Kiedy rząd zdecydowanie zamroził gospodarkę, sklep stacjonarny był przez pewien czas nieczynny. Kluczem do przetrwania w tym czasie okazały się social media: Facebook, Instagram oraz strona internetowa.

- Naszą odpowiedzią na wprowadzone ograniczenia były m.in. relacje na żywo przez Facebooka, które zyskały taką popularność, że zostały z nami do dzisiaj. Dzięki temu, koronawirus aż tak bardzo nam nie zaszkodził, ale wciąż mimo to trzeba dawać z siebie wszystko, by przyciągnąć i zatrzymać z nami klientów – mówi Joanna Owczarzak.

Jędrzej

Student dziennikarstwa. Miłośnik podróży i piłki nożnej. Członek Klubu Szalonego Podróżnika i pomysłodawca Zaniemyskiego Dnia Podróżnika.
Jeżeli chcesz, żeby zajął się jakimś tematem, napisz - j.jozefowicz@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

NOWE ZDJĘCIA

Uwaga na niebezpieczne zwierzęta!
Koronawirus: Stan na dzień 2 czerwca
Koszuty: Poranny wypadek na krajowej jedenastce
Lena Lighting: UV w koronawirusa
Koronawirus: Stan na dzień 1 czerwca