Zamów jedzenie i #zostańwdomu

Oceń ten artykuł
(5 głosów)

Chroń życie i zdrowie – zamów jedzenie do domu! Tak krótko można podsumować aktualne działania średzkich restauracji i barów, które nie przyjmują gości, jednak dostarczają jedzenie bezpośrednio do domu. Gdzie można zamówić coś do zjedzenia?

Restauracja&Pizza Al Capone w Szlachcinie
Lokal oferuje nie tylko obiady domowe, pizzę i kebaby, ale również wyroby garmażeryjne i mięsa. Restauracja oferuje dowóz do dom lub firmy, a także odbiór własny. Jest też opcja płatności kartą u klienta. Zamówienia można składać pod numerem telefonu: 660 935 355. Pełne menu lokalu można znaleźć na Facebooku.

Bar Max
Kolejnym miejscem gdzie zjemy m.in. domowy obiad jest Bar Max, który przyjmuje i realizuje zamówienia w godzinach 10:00-16:00. Lokal oferuje dowozy do firm, do domu jak i możliwość odbioru osobistego. Menu z karty z rabatem, która dostępna jest na Facebooku. Chwilowo bez dania dnia (do odwołania). Zamówienia składać można pod numerem 61 285 59 44. Pełne menu dostępne na Facebooku: Bar Max.

Doner Kebap
W tym lokalu można dobrze zjeść i nie trzeba długo czekać - jak zapewniają właściciele. Dodają również gwarancję świeżości i jakości potraw. Lokal poleca pizzę, piadinę oraz kebab, które są tylko wierzchołkiem góry wyboru. Pełne menu dostępne na Facebooku. Doner Kebap aktualnie pracuje od 12:00 do 21:00. Tak jak w pozostałych barach posiłki wydawane są tylko na dowóz, lub wynos. Jedzenie zamówić można pod numerem 61 285 50 95.

Ramzes
W tym lokalu zjesz zarówno pyszne burgery jak i kebaby. Tutaj burgery tworzone są z grillowanej na bieżąco soczystej polskiej wołowiny i świeżych dodatków. Klient ma do wyboru dwa rodzaje mięsa kebab: wołowo-baranie, oraz drobiowe. Zamówienia można kierować pod numerem 730 585 434. Pełne menu dostępne na Facebooku.

Dom Restauracyjny Rusiborek
Iście niedzielny obiad można zamówić z Domu Restauracyjnego Rusiborek. Lokal przyjmuje zamówienia na obiady telefonicznie pod numerem 605 636 600. W przypadku tej restauracji klienci zamówienia mogą składać tylko na niedzielne obiady. Co za tym tylko w niedzielę odbywa się dostarczanie obiadów.


Jeżeli chciałbyś, aby Twój lokal znalazł się na tej liście napisz do nasz na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ