Środa: Szykują kolejną wystawę – możesz przyczynić się do jej powstania!

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Zastanawialiście się kiedyś, jaka była moda w latach 20. i 30. lub 70.? A może żyliście w tych czasach i widzieliście rewie mody na własne oczy? Powiatowe Archiwum Fotograficzne w Środzie przygotowuje się do nowej wystawy.

Twórcy wystawy mają na celu pokazanie, jak w minionych latach ubierali się średzianie. Powojenna skromność, szaleństwo z czasów zmian ustrojowych - każdy z tych okresów w historii Polski miał w sobie coś szczególnego. Do stworzenia wystawy może przyczynić się każdy mieszkaniec. - Rozpoczynając pracę nad kolejną wystawą fotografii ze zbiorów PAFu, zwracamy się do Państwa z prośbą o udostępnienie zdjęć przedstawiających modę naszych Babć, Mam, a może i nas samych – piszą organizatorzy na Facebooku. Każdy kto jest w posiadaniu takich fotografii może przesłać je drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści wiadomości organizatorzy proszą o zamieszczenie informacji o zgodzie na wykorzystanie fotografii zgodnie z regulaminem PAFu, który dostępny jest na Facebooku: Powiatowe Archiwum Fotograficzne w Środzie Wlkp. Fotografie można również zanieść osobiście do siedziby archiwum przy ul. Lipowej 9 w Środzie podczas pełnionego dyżuru lub zadzwonić po godzinie 16:00 (tel.796 815 627), w celu umówienia się z organizatorami wystawy deklarującymi osobisty odbiór zdjęcia i wykonanie kopii na miejscu. Archiwum nie zbiera oryginalnych zdjęć. 

Jędrzej

Student dziennikarstwa. Miłośnik podróży i piłki nożnej. Członek Klubu Szalonego Podróżnika i pomysłodawca Zaniemyskiego Dnia Podróżnika.
Jeżeli chcesz, żeby zajął się jakimś tematem, napisz - j.jozefowicz@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ