Środa: Nowy system oświetlenia na ulicach

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Z końcem czerwca Środa rozbłysła lepszej jakości światłem. Dzięki wdrożeniu systemu Clue City składającego się z ponad 170 nowoczesnych ledowych lamp drogowych Tiara Led oraz zintegrowanego, zaawansowanego technologicznie sterowania.

W czerwcu nowe i energooszczędne światło zastąpiło te mniej wydatne na siedmiu ulicach w mieście. W planach przewidziane są kolejne modernizacje, na ulicach ważnych z punktu widzenia natężenia ruchu. Nowe światło zapewnia lepszą widoczność i bezpieczeństwo mieszkańcom zarówno kierującym pojazdami, jak i uczęszczającym chodnikami.

Mieszkańcy mogą czuć się spokojni jeśli chodzi o prace serwisowe. Czas reakcji i interwencji skraca się do minimum ze względu na bieżące informowanie przez inteligentny system. Wdrożenie nowego systemu sterowania sprawia, że światło dostarczane jest w odpowiedniej ilości tylko wtedy kiedy jest faktycznie potrzebne. System Clue City został dostarczy przez Lenę Lighting za pośrednictwem firmy Luxmat.

Jędrzej

Student dziennikarstwa. Miłośnik podróży i piłki nożnej. Członek Klubu Szalonego Podróżnika i pomysłodawca Zaniemyskiego Dnia Podróżnika.
Jeżeli chcesz, żeby zajął się jakimś tematem, napisz - j.jozefowicz@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ

NOWE ZDJĘCIA

Cezary Litka ze srebrem
Walczył o życie dziecka. Bohater ze średzkiej Policji.
Policja udaremniła nietrzeźwym kierowcom dalszą jazdę
Koronawirus: Stan na dzień 25 września - podsumowanie tygodnia
Środa: Nareszcie wykończą stadion