Brodowo: Kto wybuduje boisko przy szkole?

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Urząd Miejski wyłonił wykonawcę budowę boiska wielofunkcyjnego, które ma powstać przy szkole podstawowej w Brodowie. Na tę inwestycję czekają okoliczni mieszkańcy.

Przypomnijmy, że obiekt będzie miał sztuczną nawierzchnię i pojawi się tam możliwość gry w piłkę ręczną, siatkówkę lub koszykówkę. Przy boisku zostaną też zamontowane piłkochwyty, dwuskrzydłowa brama wjazdowa oraz ogrodzenie. Wykonawca przy prowadzonych prac musi uwzględnić niwelację terenu i wykonanie właściwej podbudowy. Na to zadanie w gminnym budżecie wstępnie zarezerwowano 180 tys. zł.

W zakończonym postępowaniu przetargowym wpłynęło łącznie 10 ofert. Połowa z nich nie mieściła się w podanym kosztorysie, a najdroższa oferta należała do firmy Multi Set z siedzibą w Ostrowie Wielkopolskim (234 305,16 zł). Z kolei najtańszą propozycję wykonania wszystkich niezbędnych prac złożyła Firma Robót Drogowych Krzysztof Kulski z Kijewa. Właśnie ta firma zrealizuje inwestycję w Brodowie za 149 691 zł. Boisko ma powstać do połowy czerwca.

Radosław

Ukończył turystykę i rekreację na poznańskim AWF. Jednak zawsze interesowały go sprawy lokalne, dlatego wylądował w dziennikarstwie. Zajmuje się inwestycjami i sportem. Opisuje też wydarzenia z gmin Zaniemyśl i Nowe Miasto nad Wartą.

Jeżeli chcesz, żebym zajął się jakimś tematem, napisz - r.jagiela@glospowiatusredzkiego.pl.

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ