To już pewne! W najbliższych miesiącach pętla autobusowa zostanie przeniesiona z ul. Lipowej na pobliską ul. Inwalidów Wojennych.
Urząd Miejski wybrał najkorzystniejszą ofertę w przetargu na rozbudowę kolektorów sanitarnych i deszczowych wraz z odbudową ulic w Środzie.
Powstanie kolejny fragment ścieżki pieszo-rowerowej przy drodze wojewódzkiej nr 432 w Środzie. Inwestycja obejmie odcinek od ul. Szlafroka do ul. Lotniczej.
To będzie inwestycja warta 65 mln zł. W Środzie trwają prace dotyczące rozbudowy zakładu produkcyjnego Stadler wraz z przebudową istniejących pomieszczeń administracyjno-socjalnych i infrastruktury towarzyszącej.
Znamy termin spotkania, które ma dotyczyć przebiegu drogi ekspresowej S11 między Kórnikiem i Ostrowem Wielkopolskim. Odbędzie się ono w czwartek 16 maja o godz. 16:00…
Jest wstępna decyzja w sprawie kształtu tężni, które mają w tym roku powstać na skwerze w pobliżu Liceum Ogólnokształcącego im. Powstańców Wielkopolskich.
W minionym tygodniu nastąpiło otwarcie ofert w przetargu na rozbudowę kolektorów sanitarnych i deszczowych z odbudową ulic w Środzie. Różnica pomiędzy najtańszą i najdroższą jest…
Do końca maja na kilku gminnych placach zabaw pojawią się nowe urządzenia przeznaczone dla dzieci. Zamontowany zostanie też kolejny sprzęt fitness.