Coraz więcej elementów pojawia się przy altanie, która w maju stanęła przy ul. Kórnickiej w pobliżu szlaku kolejki wąskotorowej.
Zakończyła się budowa sygnalizacji świetlnej z detektorem prędkości przy ul. Weychana w Środzie (na skrzyżowaniu przy WWSSE).
W Urzędzie Marszałkowskim doszło do podpisania umowy na przekazanie pomocy finansowej w ramach programu „Szatnia na medal”. Podpis pod umową złożył w poniedziałek 10 czerwca…
Burmistrz Piotr Mieloch w poniedziałek 10 czerwca podpisał umowę z firmą Zakład Robót Ogrodniczych Spiraea dot. rozbudowy infrastruktury przy stadionie średzkim.
Kilka tygodni temu pojawiły się informacje, że ścieżka rowerowa wiodąca wokół średzkiego jeziora „leży” na terenach prywatnych. Teraz wiadomo również, że ciąg pieszo-rowerowy nie otrzymał…
W ostatnich dniach w pobliżu ul. Kórnickiej przy Bagnach Średzkich pojawiła się drewniana altana. Będzie to jeden z elementów punktu widokowego dla mieszkańców i turystów.
Teren na skrzyżowaniu ul. Lipowej i Niedziałkowskiego zostanie zagospodarowany na potrzeby nowego skweru. Właśnie trwają niezbędne prace projektowe.
Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego ogłosił konkurs na zagospodarowanie kompleksu pałacowego w Winnej Górze. Stało się to kilka miesięcy po otwarciu muzeum.