Pod koniec listopada ma nastąpić zakończenie budowy murawy przy średzkim stadionie. To oznacza następne opóźnienie tej kosztownej inwestycji. O kolejny miesiąc.
PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. myślą o wybudowaniu dodatkowej pary torów ze Środy do Poznania. Niebawem zlecone będzie wstępne studium wykonalności, które ma być gotowe…
Za kilka miesięcy znacząco zmieni się budynek po dawnym zakładzie odzieżowym Modena przy ul. Małej Klasztornej. Prace już się rozpoczęły.
Jak już informowaliśmy budowa ekspresowej „jedenastki” z Kórnika przez Środę do Ostrowa Wielkopolskiego ma ruszyć w 2024 r., jednak inwestycja ta może się opóźnić. Powód?…
W drugiej połowie listopada będzie można skorzystać z krytego lodowiska. Będzie to drugi sezon funkcjonowania obiektu. Jego lokalizacja przy stadionie pozostanie niezmienna.
Trwają prace końcowe przy budowie nowej murawy przy stadionie średzkim. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, inwestycja zostanie zakończona do 6 listopada.
Trwa budowa nowej bazy dla trzech gminnych spółek: Lidera Usług Komunalno-Samorządowych, Usług Komunalnych i Zakładu Gospodarki Komunalnej.
Najpóźniej w maju 2021 roku swoje funkcjonowanie rozpocznie nowy punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Powstanie on w pobliżu nowej bazy przy ul. Strugi.
Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA