Już niedługo w tym miejscu powstanie parking. Już niedługo w tym miejscu powstanie parking.

Więcej miejsc parkingowych

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Kilka tygodni temu informowaliśmy o przeprowadzeniu ankiety wśród mieszkańców osiedla Jagiellońskiego. Dotyczyła ona pomysłu zlikwidowania boiska naprzeciwko bloku nr 21 i zbudowania na jego miejscu parkingu. Jakie są ostateczne decyzje? 

Ankieta przeprowadzana została w lipcu. Na pytanie: „Czy jest Pani/Pan za likwidacją boiska do koszykówki znajdującego się pomiędzy budynkami o numerach 14, 19, 20, 21 i 21A na osiedlu Jagiellońskim i zorganizowaniem w tym miejscu parkingu dla samochodów osobowych?” odpowiedziały 163 osoby. Po przeliczeniu głosów okazało się, że 99 spośród nich udzieliło odpowiedzi „tak”, a 64 odpowiedziały „nie”.
W związku z wynikiem Rafał Piechowiak, prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Lokatorsko-Własnościowej, poinformował, że spółdzielnia prowadzi już rozmowy z potencjalnym wykonawcą.
– Intencją zarządu jest podjęcie prac przy przebudowie boiska w parking jeszcze w tym roku. Jeśli okaże się to niemożliwe, inwestycja zostanie ujęta w przyszłorocznym harmonogramie remontów – dodaje R. Piechowiak.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

WARTO OBEJRZEĆ