Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia podczas przejazdu przez most Lecha. Kierowcy muszą przygotować się na utrudnienia podczas przejazdu przez most Lecha.

Utrudnienia w Poznaniu

Oceń ten artykuł
(1 głos)

W sobotę 4 sierpnia rozpoczną się prace związane z rozbiórką części mostu Lecha w Poznaniu. W związku z tym zmianie ulegnie organizacja ruchu w tym rejonie.

Północna nitka mostu Lecha zostanie całkowicie wyłączona z ruchu w nocy z 3 na 4 sierpnia. Będący w bardzo złym stanie technicznym most zostanie całkowicie rozebrany i wybudowany od nowa.
Chociaż przebudowa północnej nitki mostu Lecha obejmie obszar od skrzyżowania ul. Hlonda z ul. Bałtycką do skrzyżowania ulic Serbskiej i Lechickiej, obszar oddziaływania tych robót będzie znacznie większy, gdyż obiekt jest usytuowany w ciągu drogi krajowej nr 92. Szczegółowe informacje na temat zmienionej organizacji ruchu pojawią się na tablicach umieszczonych 150 m przed skrzyżowaniami. Na samym moście Lecha przez cały okres trwania inwestycji ruch pojazdów w obu kierunkach będzie odbywał się wyłącznie południową nitką.
Ruch samochodowy wróci na nowy obiekt na przełomie stycznia i lutego 2020 roku.

Sonia

Miłośniczka zwierząt i przyrody. Zajmuje się głównie działem gminnym i służbami mundurowymi. Chętnie zajmie się także wszelkimi zgłoszeniami od mieszkańców.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – s.langner@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.

Via del Corsso - Październik/Listopad
Reklama GPŚ BOCZNA