Ekipa Dzień Dobry TVN podczas kręcenia reportażu o Katarzynie Szudzińskiej, prowadzącej zajęcia  Myover40 w Centrum Zdrowego Człowieka. Ekipa Dzień Dobry TVN podczas kręcenia reportażu o Katarzynie Szudzińskiej, prowadzącej zajęcia Myover40 w Centrum Zdrowego Człowieka.

Szczęśliwi po czterdziestce

Oceń ten artykuł
(6 głosów)

Do Środy po raz kolejny zawitała ekipa telewizyjna, tym razem Dzień Dobry TVN, która przygotowywała reportaż na temat Katarzyny Szudzińskiej, współtwórczyni programu Myover40 i jedynej w Polsce instruktorki tych zajęć grupowych. Nagranie odbywało się 7 marca w Centrum Zdrowego Człowieka w Środzie przy ulicy Berwińskiego 5.

Telewizja odwiedziła Środę, gdyż pierwsze tego typu zajęcia instruktor Kasia poprowadziła właśnie w Centrum Zdrowego Człowieka już na początku stycznia br. Obecnie zajęcia w Centrum odbywają się trzy razy w tygodniu. Emisja kręconego w Środzie reportażu odbędzie się 18 marca w porannym programie Dzień Dobry TVN.

- Zajęcia Myover40 to bardzo dobra propozycja aktywności fizycznej dla osób w każdym wieku. Pozwalają zadbać o poprawę ogólnej sprawności fizycznej. Ponadto na zajęciach Kasia wprowadza bardzo pozytywną energię i, dzięki temu, jest to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu - zachęca do udziału w zajęciach Alicja Banaś, właścicielka Centrum Zdrowego Człowieka.

Warto wiedzieć, że Myover40 to zestaw kompleksowych, funkcjonalnych ćwiczeń dla kobiet i mężczyzn po 40. roku życia. Stworzony przy współpracy i wymianie wiedzy fizjoterapeutów, masażystów, trenerów osobistych oraz instruktorów fitness, nauczycieli Jogi i Pilates pozwala kształtować dobrą postawę sylwetki, poprawia ruchomość stawów, niweluje ból pleców, barków i kolan. Zajęcia zapewniają uczucie relaksu i odprężenia. Trening trwa 60 minut i składa się z czterech części: rozgrzewki, automasażu, wzmacniania oraz rozciągania.

- Program Myover40 to mój konik. Jest w nim zawarte wszystko, aby czuć się doskonale do późnych lat życia. Życie bez bólu, wstawanie rano z uśmiechem, sprawne ciało bez ograniczeń ruchowych. Tak, to jest możliwe. Ruch jest najlepszym lekarstwem na wszystko i nigdy na to nie jest za późno. Przekonacie się o tym biorąc udział w moich treningach grupowych i personalnych - mówiła z uśmiechem K. Szudzińska.

Małgorzata

Z wykształcenia Specjalista ds. sprzedaży, z zamiłowania dziennikarz i fotoreporter. Interesuję się medycyną i kulturą w życiu codziennym, ale nade wszystko cenię sobie kreatywność, szczerość i życie rodzinne.

Jeżeli chcesz, żebym zajęła się jakimś tematem pisz – m.frackowiak@glospowiatusredzkiego.pl

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.