GPŚ - Usługi graficzne

Dorota Małgorzata Matuszak z Krzykos została 7-tysięcznym mieszkańcem Gminy Krzykosy.

W miniony piątek w kościele pw. św. Jana Chrzciciela na Grodziszczku odbył się pogrzeb Antoniego Ochowiaka.

8 czerwca odbyło się pierwsze spotkanie z cyklu „Dzieci bez sieci, czyli Klub Gier Planszowych”. Sobotnie przedpołudnie dostarczyło wielu pozytywnych emocji.

Ruszyło internetowe głosowanie nad Średzkim Budżetem Obywatelskim. Głosować można także w sposób tradycyjny.

W najbliższą sobotę 29 czerwca odbędzie kolejna edycja alternatywnego festiwalu Gardłołyki, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Miłośników Ziemi Nowomiejskiej przy wsparciu Gminnego Ośrodka Kultury. W tym roku podczas rockowego wydarzenia zaprezentują się zespoły: Zimna Wojna (17.00-17.40), Okrutnik (18.00-18.40), Boys in Black (19.10-20.00), Bright Ophida (20.20-21.20), Crystal Viper (21.50-23.10) i Alians (od 23.40).

W najbliższy weekend Środa będzie krajową stolicą retroinformatyki. Stanie się tak za sprawą Festiwalu Dawnych Komputerów i Gier.

W dniach 21-22 czerwca odbędzie się Craft Beer Camp 2019. Oznacza to, że do Annopola po raz kolejny zawitają najlepiej bawiące się browary z Polski i zza granicy.

Już od nowego roku szkolnego mieszkańcy Zaniemyśla będą mogli bezpłatne dojechać do Śremu. Gwarantuje to porozumienie zawarte między włodarzami obu gmin.

38 zawodniczek i zawodników japońskich szachów Shōgi wzięło udział w pierwszych gminnych zawodach. Rywalizowali sportowcy ze szkół w Boguszynie i Klęce.

Niemal dwie godziny trwało spotkanie konsultacyjne z mieszkańcami ul. Ogrodowej w Zaniemyślu. Dotyczyło budowy drogi, która jest planowana jeszcze w tym roku.