Wprowadzone zostają nowe obostrzenia w związku z epidemią koronawirusa. Tym bardziej apelujemy o zachowanie zdrowego rozsądku i ograniczenie wychodzenia z domu.

Premier Mateusz Morawiecki podczas wtorkowej konferencji prasowej poinformował o kolejnych ograniczeniach związanych z trwającą pandemią koronawirusa.

Większość świadomych i odpowiedzialnych kierowców doskonale wie, że nie należy kierować autem pod wpływem alkoholu. Mimo to zdarzają się tacy, którzy o tym nie wiedzą.

Już po godzinie 0:00 tej nocy można się spodziewać w powiecie średzkim niezbyt przyjemnych warunków atmosferycznych.

Powiatowy Zespół Zarządzania Kryzysowego w Środzie Wielkopolskiej wydal komunikat o sytuacji w naszym powiecie w związku z koronawirusem.

Średzcy policjanci w minionych dniach wielokrotnie apelowali o zostanie w domach i nie gromadzenie się. W miniony weekend doszło jednak do złamania prawa.

Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego w Środzie Wlkp. na podstawie danych z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej udostępniło ostrzeżenie meteorologiczne dla naszego powiatu.

Potwierdziły się nasze informacje o tym, że u jednego z ratowników medycznych średzkiego szpitala podejrzewano zakażenie koronawirusem.

Państwowa służba hydrologiczna ostrzega o stanie zagrożenia dla województwa wielkopolskiego w związku z występowaniem niżówki hydrogeologicznej.

Z oficjalnego komunikatu Powiatowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego w Środzie Wlkp. z dnia 28 marca wynika, że na terenie naszego powiatu nie odnotowano przypadku zakażenia koronawirusem.

WARTO OBEJRZEĆ