Reklama GPŚ - Wolne miejsce (powiat)
GPŚ - Usługi graficzne

Związkowcy z Solarisa zapowiadają dwugodzinny strajk. Zarząd firmy nie rozumie ich decyzji.

Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro odwołał płk Grzegorza Fedorowicza ze stanowiska zastępcy Dyrektora Generalnego Służby Więziennej.

W tym roku nastąpi połączenie dwóch części popularnego parku Łazienki poprzez kładkę, która za kilka miesięcy powstanie nad rzeką Moskawą. 

Prokurator Rejonowy w Środzie Wlkp. Grzegorz Gucze poinformował, że tutejsza Prokuratura kolejny raz uczestniczy w akcji „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”.

Jeden z naszych czytelników zwrócił uwagę na problem z pojemnikami na odchody dla psów, które znajdują się w kilkunastu punktach w mieście. Z jego obserwacji wynika, że w większości nie są one opróżnione.

7 marca w Hali Sportowej przy Zespole Szkół Rolniczych w Środzie odbędzie się VII Turniej Tańca Towarzyskiego Gest o Puchar Burmistrza Środy.

Włodarze powiatu podpisali umowę na budowę i montaż mikroinstalacji fotowoltaicznych na budynkach prywatnych. To efekt unijnego dofinansowania.

W środę 4 marca odbędzie się Gala Ambasadorów Powiatu Średzkiego. Statuetki zostaną wręczone w sześciu kategoriach: gospodarka, kultura i sztuka, sport, turystyka, działalność społeczna oraz Honorowy Ambasador Powiatu Średzkiego.

Średzka Debata Oświatowa – czyli jaka przyszłość czeka średzkie szkoły? Stowarzyszenie Teraz Średzianie zaprasza do debaty na temat przyszłości średzkiego szkolnictwa.

Umieszczona w ostatnim numerze GPŚ i na naszym portalu internetowym informacja o pożarze w budynku byłej stajni przy ul. Harcerskiej w Środzie wywołała dyskusję.

WARTO OBEJRZEĆ