W weekend, 19-20 września odbyło się szkolenie Wojsk Obrony Terytorialnej.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj o 910 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażeń.

Czytelnicy zwracają uwagę, że panie, które kontrolują, czy kierowcy dokonali opłat za parking w centrum miasta, bądź czy ustawili poprawnie zegary, prawie zawsze chodzą razem. Jaki jest sens zatrudniania aż trzech osób?- pytają.

Aż 1002 przypadki zakażeń koronawirusem potwierdzono w ciągu ostatniej doby w Polsce.

W czasie wojny wiele osób pracowało w tartaku w Orzechowie. Byli tam jeńcy, którym mieszkańcy Pięczkowa udzielili pomocy, za co zapłacili najwyższą karę. 6 września odbyły się w Pięczkowie uroczystości upamiętniające dwóch bohaterów.

Nie trzeba przedstawiać nikomu Decory, firmy która od lat istnieje na średzkim rynku. Warto jednak wspomnieć o nowych projektach wdrażanych przez tę firmę.

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj o 757 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażeń koronawirusem. Najwięcej odnotowano ich w województwach: małopolskim (92), mazowieckim (88), łódzkim (77), wielkopolskim (75) i pomorskim (73).

Plan wyłączeń prądu w powiecie średzkim na najbliższe dni;

Ministerstwo Zdrowia poinformowało dzisiaj o 837 nowych i potwierdzonych przypadkach zakażenia koronawirusem. Najwięcej odnotowano ich w województwach: mazowieckim (168), pomorskim (124), małopolskim (124) i wielkopolskim (74).

Wczoraj, w godzinach popołudniowych, w lesie niedaleko miejscowości Bronisław znaleziono ciała dwóch osób: kobiety i dziecka. Na miejscu natychmiast zaroiło się od funkcjonariuszy, którzy zabezpieczyli teren i prowadzili czynności śledcze. Nadzór nad tymi czynnościami objęła Prokuratura Okręgowa w Poznaniu.

WARTO OBEJRZEĆ

 Koncert charytatywny pt.

NOWE ZDJĘCIA

Szkolenie Wojsk Obrony Terytorialnej
Koronawirus: Stan na dzień 20 września
Koronawirus: Stan na dzień 19 września
Koronawirus: Stan na dzień 18 września
Powiat: Przerwy w dostawie energii elektrycznej