Mrówka w Środzie Wlkp. zaprasza do świętowania swoich pierwszych urodzin.

Komunikacja autobusowa w gminie i powiecie jest darmowa dla użytkowników. A to oznacza to, że jej koszty funkcjonowania całkowicie są pokrywane z budżetów samorządów.

To już pewne! W najbliższych miesiącach pętla autobusowa zostanie przeniesiona z ul. Lipowej na pobliską ul. Inwalidów Wojennych.

Urząd Miejski wybrał najkorzystniejszą ofertę w przetargu na rozbudowę kolektorów sanitarnych i deszczowych wraz z odbudową ulic w Środzie.

Powstanie kolejny fragment ścieżki pieszo-rowerowej przy drodze wojewódzkiej nr 432 w Środzie. Inwestycja obejmie odcinek od ul. Szlafroka do ul. Lotniczej.

Dla tych, którzy nie mają pomysłu na spędzenie najbliższych majowych dni, z propozycją wychodzi lokalny Browar Gzub z siedzibą w Annopolu.

W środę 24 kwietnia piłkarze Polonii powalczą o siódmy w historii klubu okręgowy Puchar Polski. Podopieczni Krzysztofa Kapuścińskiego zagrają w Obornikach z miejscową Spartą. Warto dodać że dla średzkiego zespołu jest to piąty z rzędu finał tych rozgrywek.

Znamy terminy czterech spotkań informacyjnych, które mają dotyczyć przebiegu drogi ekspresowej S11 między Kórnikiem i Ostrowem Wielkopolskim. Wszystkie zostaną zorganizowane do połowy maja.